Žaidimai su alkoholiu

Perspėjimas: Bajeriukai.lt jokiu būdu neskatina alkoholio vartojimo, šis įrašas yra skirtas susipažinti su dar vienu žaidimo tipu. Jei esate jaunesnis (-ė) nei 21 metai, prašome  tuojau pat palikti šį puslapį.

Neišlieti nei lašo

Visi svečiai sėdi prie stalo ir ratu siunčia taurę. Kiekvienas įpila į ją kokio nors gėrimo. Paskutinis, kuris perpildo taurę, ir gėrimas ima bėgti per kraštus, turi pasakyti tostą ir išgerti.

Advokatas

Prie stalo sėdi apie 10 žaidimo dalyvių. Įpilama alkoholinio gėrimo į taureles. Kiekvienas dalyvis turi po advokatą, sėdintį jam iš dešinės. Kai bet kuris žaidėjas pasako kito vardą, jį turi apginti advokatas. Pvz. Dabar geria Petras. Petrui iš dešinės žmogus sako, ne, Petras negeria, o geria pvz., Kazys. Tuomet Kazį gina jo advokatas. Žaidžiama kol kas nors susipainioja ką ir kada reikia ginti. Susipainiojusiajam tenka išgerti.

Apšilkim

Žaidime dalyvauja bent 2 poros. Kiekvienai porai duodama viena stiklinė su alkoholiniu gėrimu ir mažas šaukštelis. Vaikinai turi paimti merginas ant rankų, o jos turi šaukšteliais kuo greičiau sugirdyti visą gėrimą vaikinams. Laimi pora, greičiausiai įvykdžiusi užduotį.

Girtos šaškės

Ant tikros šaškių lentos vietoje šaškių sustatomos taurelės, pripildytos skirtingų spalvų alkoholinio gėrimo. Žaidžiama kaip įprastomis šaškėmis, tačiau, nukirtus priešininko taurelę, ją privalu išgerti.


Daugiau žaidimų vakarėliui»

Daugiau žaidimų su alkoholiu (angliškai)»