Vakarėlių žaidimai

Surinkome ir vienoje vietoje sudėjome įdomių žaidimų Jūsų vakarėliams rinkinį. Siūlome žaisti čia aprašytus žaidimus, arba, dar geriau pritaikyti juos pagal savo poreikius šiek tiek modifikuojant taisykles! Nuoširdžiai linkime gero ir įdomaus laiko praleidimo Jūsų švenčių metu!

Vakarėlių žaidimai – pramoginiai žaidimai, žaidžiami vakarėlių, švenčių, iškylų ir kitų susiėjimų metu. Tokie žaidimai skirti didesniam, o idealiu atveju – neribotam žaidėjų skaičiui.

Vakarėlių žaidimų kategorijos

Susipažinimo žaidimai

Vardai

Žaidėjai susėdę arba sustoję ratu paeiliui sako savo vardą ir būdvardį, prasidedantį iš pirmosios vardo raidės, pavyzdžiui Drąsus Darius, Graži Giedrė, Taurus Tomas, Elegantiška Eglė ir t.t. Užduotis – pasakius savo vardą ir būdvardį pakartoti visus anksčiau pasakytus junginius.
Kitas žaidimo variantas yra sakyti gyvūnų pavadinimus vietoje būdvardžių, pavyzdžiui Veronika Voverė, Tadas Tigras, Alina Austrė, Petras Povas ir t.t.

Žaidimai šokant

Manekenai

Šokio metu staiga sustabdoma muzika. Šokėjai turi sustoti ir būti sustingę šokio judesyje kiek įmanoma ilgiau. Pirmas sujudėjęs įvykdo iš anksto sutartą užduotį.

Žaidimai suaugusiems

Vakarinė suknelė

Dalyvauja kelios poros. Užduotis – vyrui naudojant tik laikraščius, drabužių smeigtukus bei žirkles papuošti savo damą vakarine suknele. Laimėtojus išrenka publikos komisija.

Damų varžybos

Žaidime dalyvauja merginos / moterys. Dalyvei užrišamos akys. Užduotis – atpažinti savo vyrą / vaikiną liečiant tik jo ranką.

Pakelti kamuolį

Dviejų žaidėjų komanda (vyras ir moteris) atsistoja vienas priešais kitą. Tarp jų pilvų – kamuolys. Užduotis – vien tik sukamaisiais judesiais nuridenti kamuolį iki žaidėjo, kuris yra žemesnis, smakro.

Perridenti kamuoliuką

Žaidime dalyvauja kelios poros. Kiekviena pora gauna po du stalo teniso kamuoliukus. Vyrai šiuos kamuoliukus turi perridenti iš dešinės moters rankovės į kairę, moterys – iš dešinės vyrų kelnių klešnės į kairę.

Patinka – nepatinka

Žaidimo vedėjas prašo visų svečių, sėdinčių prie stalo, žiūrint į kaimyną iš dešinės nurodyti, kas jiems patinka ir kas nepatinka, pavyzdžiui: „Man patinka kaimyno ausis, o nepatinka alkūnė“. Visiems nurodžius, ko buvo klausta, vedėjas paprašo pabučiuoti tai, kas patinka, ir įkąsti į tą vietą, kuri nepatinka.

Įnoringieji segtukai

Žaidėjams užrišamos akys. Vėliau žaidimo vedėjas ant vakarėlio svečių drabužių prisega daugybę skalbinių segtukų. Po vedėjo duoto signalo kiekviena pora turi nuimti nuo savo partnerio segtukus. Laimi žaidėjų pora greičiausiai nuo vienas kito nuėmusi segtukus.


Daugiau vakarėlių žaidimų rasite šiuose puslapiuose:

Komentarai

 1. Austyte sako:

  zaidmas vadinas butelis
  visi suseda ratu vienas suka buteli i ka jis atsisuka tam turi zmogui paspausti ranka. kai praeina vienas ratas tada jau turi apsikabinti o kita rata pabuciuoti dar kiita duoti laizeka:DDDD
  linksmas zaidimas

 2. jo sako:

  Hmm.Graziai sugalvota.
  Aisku,tu austyte,kazka keistai susvaigai,bet autiore puiki.;]
  ypac paskutinis zaidimas

 3. Karolina sako:

  Nėra ko taip lievai, galima iškarto varyti su laižekais ;D Aš tai su savo hebra nesicaskinam :)

 4. uuuuuuu sako:

  idomus zaidimas patiko man ir svecam.