Vakarėlių temos

Renkatės vakarėlio temą, nes norite suorganizuoti nepamirštamą šventę savo draugams? Mąstote apie teminį vakarėlį? Mūsų nugirstos ir pačių sugalvotos temos, bei patarimai kaip atrasti tinkamiausią temą ateinančiai šventei tik čia.

Subkultūros

Hipiai, metalistai, skinai, gotai – kiekviena subkultūra gali būti puiki ir spalvinga (ar kaip tik nespalvota)  tema Jūsų vakarėliui. Sumaišykite kelias – gausite dar labiau išprotėjusią šventę!

Laikas, istorija

'Let's have a party!' with Pat Dodd and His Boys, Michael Sammes Singers and others
Semkitės idėjų savo vakarėliui iš istorijos! Nebūtina remtis tikrais ir moksliškai įrodytais faktais, aprašytais istorijos vadovėliuose –  fantazuokite, kurkite, išraskite ir atraskite! Istorija kuriama čia ir dabar! Idėjų ir galimų temų vakarėliui sąrašas:

 • Pirmykščiai laikai su vėzdais ir kailiniais apdarais
 • Senovės Graikija ir Roma su savo dievais ir deivėmis,
 • Egiptas faraonų laikais,
 • Viduramžiai su riteriais ir karaliais,
 • 1920-ieji – romantiškas Paryžius, arba gangsterių valdoma Čikaga, džiazas, Čarlis Čaplinas
 • 1950-ieji – Elvis Presley, rokenrolas, Merilyna Monro
 • 1960-ieji – The Beatles, taika, gėlių vaikai

Aplinka, pasaulis

Išmonės iš vakarėlio dalyvių reikalauja teminis vakarėlis, kuriame reikia būti įgyvendinus kokį nors reikalavimą, paimtą iš aplinkinio pasaulio, pavyzdžiui: spalva (vakarėlio tema – raudona, mėlyna, žalia, juodai-balta ir t.t.), forma (apskritimas, stačiakampis ir t.t.) arba jų derinys (žalias keturkampis).

Menas, kūryba

In Art Nouveau style...
Kodėl nepaieškojus idėjų vakarėliui meno pasaulyje: šokis ir jo stiliai (disko vakarėlis, rokenrolo vakarėlis), kinas, aktoriai, personažai,  žvaigždės, muzikantai, pasakų veikėjai, animacinių filmukų herojai, liaudies sukurti personažai.

Tautybės

Smagu ir įdomu temų vakarėliui semtis iš tautybių (nepamirštant ir savo!). Pagrindiniu vakarėlio akcentu gali tapti tautinė apranga, tautinis šokis ar žaidimas, tautos simbolis, tautiniai liaudies kūrybos personažai, įžymybės, nacionaliniai patiekalai ir gėrimai.

Komentarai

 1. braskytea sako:

  manau visos tmos geros tik biski nuobodzios

 2. rimta brashe sako:

  bet kuri tema bus nuobodi, jei susirinkus kompanija nemokės linksmintis. Viskas priklauso ne nuo temos, o nuo dalyvaujančių žmonių :) su linksma ir įdomia kompanija, eilinis pasėdėjimas prie televizoriaus tampa vakarėliu, o ką kalbėt apie teminį, suorganizuotą vakarėlį :)

 3. paaaule sako:

  dar galiu pasiulyti temu :
  1)šalių žmonės pvz.( japonai, kiniečiai, juodaodžiai,graikai…)
  2) metų laikai pvz.(pavasaris, vasara, ruduo, žiema. )
  3)gyvūnai pvz. (arklys ,gaidys, drugelis ,šuo ,katinas ,kregždė…)
  4)serialų aktoriai
  5) animacinių filmų veikėjai
  6) įžymybės

 4. Mėja Ly sako:

  Temos:
  1)mokslininkai
  2)filmų veikėjai
  3)karaliai
  4)knygų veikėjai
  5)vaiduokliai,vampyrai…