Bernvakaris – nuorodos

Pateikiame mūsų surinktas ir surūšiuotas nuorodas į svetaines ir straipsnius susijusius su bernvakario švente ir jos organizavimu.

Bernvakario organizatoriai:

Bernvakaris.net

Esame mergvakarių ir bernvakarių organizavimo lyderiai Lietuvoje. Pradėjome nuo scenarijų “bernvakaris karingai ir aistringai” ir “mergvakaris armijoje”, dabar galime Jums pasiūlyti orginalius scenarijus, daugybę idėjų ir visa tai už prieinamą Lietuvišką kainą.

Nshow.lt

Bernvakaris. Paskutiniai viengungiški pasispardymai būsimajam jaunikiui būtini. Mes pažadame jaunikiui ir jo draugams surengti pašėlusią naktį! Vakaro ir nakties scenarijus nuves Jus į linksmybes, atsipalaidavimą ir nepamirštamas šėliones. Mes sukuriame įsimintiną, aktyvią programą, kurioje dalyvauja visi bernvakario svečiai.

AktyviosPramogos.lt

Žavūs ir Šaunūs gydytojai padarys iš Jūsų tikras seseles – išmokys griežtos, ligoninėje būtinos, disciplinos, suteiks praktinių pagalbos pacientams vyrams teikimo įgūdžių. Jūs nė nenutuokėte, kiek daug yra būdų įvairiausiems vyrų susirgimams gydyti :)

Straipsniai apie bernvakarį:

„Bernvakaris“ – vestuvinis portalas

Bernvakaris tiesiog privalo būti ištvirkęs ir nevaržomas renginys. Kitaip tai nebus bernvakaris – viskas, kas tik norit: konferencija, puotos šėlsmas, geriausių draugų vakarėlis, interesų klubas – bet tik ne bernvakaris. Svarbiausia bernvakaryje, kad paskui būtų ką prisiminti. Konfliktai su kaimyne, sulaužyti baldai pasimiršta, o prisiminimai lieka.

Bernvakaris – paskutiniai spąstai prieš vestuves

Paskutinio neformalaus vaikinų pasilinksminimo būryje atlaikyti teks gausybę pagundų, įveikti aibę užduočių, kurios vedybiniame gyvenime tikrai pravers. Bernvakaris tampa vedybinio pasiruošimo dalimi ir dar viena gera proga būsimam jaunikiui pašėlti su gerais bičiuliais.

Nuo raudų iki linksmybių

Pagal tradicijas rengiamos vestuvės susideda iš kelių etapų. Vienas svarbesnių – simbolinis būsimų sutuoktinių atsisveikinimas su jaunyste. Jaunajai ir jaunikiui draugai paprastai rengia atskirus vakarėlius, todėl juos nuo seno įprasta vadinti mergvakariais ir bernvakariais.

Forumas apie bernvakarį Bitė plius portale

Forumas apie bernvakarį lrytas portale