Stalo žaidimai vakarėliams

Vakarėlio metu draugų kompanijoje smagu žaisti stalo žaidimus. Jie padės linksmai praleisti laiką, sužinoti daugiau apie draugus, lavinti komunikacijos įgūdžius. Stalo žaidimai vakarėliams turi būti pakankamai greitai išmokstami ir pasižymintys nedideliu taisyklių rinkinių, bet tuo pačiu įtraukiantys ir sudominantys kiek įmanoma platesnį žaidėjų ratą. Paprastai vakarėlių stalo žaidimai pasižymi tuo, kad juos gali žaisti didelis skaičius žaidėjų.

Žemiau pateikiame sąrašą išbandytų žaidimų, kurie padės linksmai praleisti laiką Jūsų vakarėlio metu.

Alias (Pasakyk kitaip) – klasika tapęs vakarėlio stalo žaidimas, kurio esmė yra partneriui paaiškinti žodį naudojant sinonimus ir kitokias užuominas taip, kad šis atspėtų reikiamą žodį, neištarus jo šaknies. Alias žaidžia nuo 4 žaidėjų, žaidimo trukmė – nuo 30 minučių, amžius neribojamas. Pastaruoju metu yra sukurta žaidimo atmainų, standartines Alias taisykles išplečiant įvairiais aspektais. Tarp jų ir vakarėliams dedikuota Alias atmaina „Party Alias“.

UNO – dar vienas vakarėlio stalo žaidimas, kurio plačiai pristatinėti nereikia. Tai žaidimas, žaidžiamas su specialiomis kortomis, o tikslas – kuo greičiau atsikratyti turimų kortų. Taisyklių variantų daug, kiekviena kompanija turi išsigryninusi savo žaidimo stilių, todėl geriausia prieš pradedant žaisti išsiaiškinti, ar visi vienodai supranta UNO taisykles ir kurį variantą žaisime šį kartą.

 Jungle Speed – dinamiškas ir greitos reakcijos reikalaujantis žaidimas, kurio esmė kuo greičiau atsikratyti pradžioje gautų kortų. Viskas vyksta taip greitai, kad neįmanoma net akimirkai nukreipti dėmesio į šalį.