Kalėdinių dovanų idėjos

Merry HDR Christmas

Renkant Kalėdinę dovaną svarbu žinoti ką mėgsta dovanos gavėja ar gavėjas, reikia gerai pagalvoti, gal galima surasti dovaną, susijusią su laisvalaikiu, hobiu, gyvenimo būdų. Jeigu nepavyksta sugalvoti, galima pasitarti su artimaisiais, ar tiesiog ja / juo pačiu. Juk dažnai esame sugalvoję, ko tiksliai norime gauti dovanų, tik nedrįstame paprašyti, o gavę ne tai, ko slapta tikėjomės – nusimename. Galima tiesiai paprašyti parodyti, arba jei žmogus neturi – pasiūlyti sukurti savo Kalėdinių dovanų sąrašą. Taip išvengsime tiek bereikalingo nusivylimo gavus ne tai ko tikėjosi dovaną gavęs žmogus, tiek nesibaigiančių paieškų bandant atspėti kas tikrai nudžiugins vieną ar kitą žmogų.

Sunku pasiūlyti Kalėdinių dovanų idėjas asmeniškai nepažįstant žmogaus, tačiau lengvai galima išvardinti, ko tikrai nereikia dovanoti jokia proga:

  • Žvakė
  • Nuotraukų rėmelis, ar nuotraukų albumas
  • Kitų metų kalendorius
  • Puodelis
  • Bet koks suvenyras, susijęs su Kalėdomis
Kartais, atvirukas arba pasveikinimas užsukus į svečius, paskambinus ar parašius nudžiugins labiau, nei paskutinę dieną nupirkta dovana iš serijos „Kalėdinės dovanos visiems“.

Kelios universalios idėjos, ką galima padovanoti brangiems žmonėms Šv. Kalėdų ir kitų žiemos švenčių proga.

Megztos dovanos

Kalėdų laukimo metas asocijuojasi su šalčiu, žiema, sniegu. Argi ne puiku gauti dovanų ką nors sušildančio ir minkšto ir ką galima turėti visada su savimi, taip prisimenant dovanojusį žmogų? Pavyzdžiui, vilnones kojines, megztinį, šaliką, pirštines, kepurę, liemenę. Vien pagalvojus darosi šilčiau, ar ne? :)

Skanios Kalėdinės dovanos
Arbata, arbatos rinkinys, arbatžolių mišinys, jeigu papildomai pridėsime natūralaus medaus indelį, ar šviežių imbierinių sausainių – dovanėlė pradžiugins kiekvieną.
Butelis gero, raudono vyno visada pradžiugins gurmaną.

Jeigu nesugalvojote, ko žmogui tikrai reikia ir vistiek norite įteikti dovaną, geriau rinkitės suvartojamą dovaną – maistą, saldumynus, įspūdžio dovaną, nei nieko vertą suvenyrą.

Jeigu kyla mintis pirkti dovanų kuponą, geriau jau pagalvoti ar neverta įteikti vokelio su grynaisiais, taip neprisirišant prie konkretaus parduotuvių tinklo ir riboto kupono galiojimo laiko.