Dovanų idėjos

random presents

Pateikiame savo išbandytų ir išgirstų linksmiausių dovanų idėjų įvairių švenčių progomis. Pirmiausia dovanas suskirstėme pagal šventes ir progas:

Dovanų idėjos pagal gavėjus

Dovanų tipai

Prieš renkant ką dovanoti, rekomenduojame labai labai gerai pagalvoti, ar žmogus supras Jus. Kas Jums atrodo įdomu, linksma ar praktiška, kitam gali būti neįvertintas menkniekis.

 Linksma dovana – pokštas, išdaiga, neįprastai arba apgaulingai įpakuota dovana. Labai mažas daiktas įdėtas į didžiulę dėžę (pavyzdžiui,  papuošalas įpakuotas į dėžę nuo batų), dovana įpakuota į kelias viena kitoje esančias dėžes rusiškos lėlės „Matrioškos“ principu (nuo degtukų dėžutės dydžio iki televizoriaus dėžės), neįprastai sunki dovana, pavyzdžiui į pakuotę įdėta plyta, žurnalai, knygos. Dovana, kurią reikia surasti tarp dėžėje tuščią erdvę užpildančių smulkių elementų: pjuvenų, putplasčio gabaliukų, saldainių, riešutų, kruopų, smulkių monetų. Dovana paslėpta torte, pyrage, meduolyje, ar kitame valgomame maisto produkte. Dovana, kurią reikia surasti užkastą ar paslėptą pagal duotą žemėlapį,  koordinates, instrukcijų rinkinį, ar užuominas.

Savos gamybos dovana – rankdarbis, savos gamybos interjero detalė, meno kūrinys, papuošalas, kurį padarėte Jūs specialiai jubiliatui ar sukaktuvininkui. Piešinys: paveikslas, portretas, šaržas. Mezginys: megztinis, liemenė šalikas, pirštinės, kepurė. Muzikinis įrašas: kompaktinė plokštelė, arba nuoroda į įrašą Internete. Kepinys: pyragas, tortas, sausainiai, ar meduolis. Popierinis fotoalbumas, skaitmeninis foto-rėmelis, ar internetinis albumas su pačiomis šauniausiomis sukaktuvininko nuotraukomis. Filmas – kompaktinė plokštelė, ar nuoroda į video įrašą Youtube tinkle.


Valgomas arba geriamas 
dalykas. Pavyzdžiui, ypatingas pagal specialų užsakymą iškeptas tortas arba pyragas, atspindindintis jubiliato pomėgius, įmantriai įpakuoti saldumynai.
Įspūdžio dovana– kažkas ekstremalaus, nepatirto, linksmo, įspūdingo, nepakartojamo.
Praktiška dovana. Pavyzdžiui, dovanų čekis, arba pinigai. Ši dovana tiks ir patiks ne visiems žmonėms, taigi rinkdamiesi turite tikrai žinoti, kad būsite tinkamai įvertinti. Rinkdamiesi šio tipo dovaną pagalvokite apie įdomų ir originalų įpakavimą.

Dovanų idėjų sąrašas

 


Dar daugiau dovanų idėjų rasite apsilankę šiose svetainėse: