Balandžio 4: 404 – lankomiausio puslapio diena

404

Visi kompiuterininkai žino, kad 404 klaida reiškia neegzistuojantį puslapį Internete. Balandžio 4 dieną (404) yra švenčiama lankomiausio puslapio diena. Su švente!!

Lankomiausio puslapio atsiradimu dažniausiai pasirūpina kompiuterinių sistemų administratoriai (toliau adminai), arba programuotojai (toliau programeriai). Visa tiesa apie adminus ir programerius:

Programeriai- stori. Todėl, kad sėdi. O adminai – liekni, todėl, kad bėgioja. Tarp kitko, būna ir lieknų programerių, tačiau tai ne išimtis
tai permokinti adminai. Taip pat sutinkami ir stori adminai – tai sutingę programeriai.

Programeriai rūko greitai, nes galvoja. Mintis gali pabėgt, todėl reikės galvoti iš naujo. Adminai minčių neturi, todėl rūko lėtai. Jie rūko tais momentais, kai viskas veikia ir niekas nelūžta. Todėl rūko jie retai.

Programeriai eina pietauti. Jie atsineša daug maisto į ofisą ir valgo tiesiai ant klaviatūros. Todėl kad galvoja. Adminai užsako maistą į ofisą, nes jei eis patys, kas nors nulūš. Ir tada reikės bėgt į ofisą, su nesuvalgytu hamburgeriu. Todėl adminai mėgsta valgyti McDonalde. Ten skanu ir nebaisu, kad sustorės. Aišku, jei jie ne sutingę programeriai.

Programeriai iš darbo eina naktį. Todėl, kad galvoja. Kai kurie iš jų išeina vakare ir galvoja namie. Turintys notebuka, galvoja trūlike. Adminai namo nevaikšto, nes jei išeis namo, kas nors nuluš ir tada reikės eiti į darbą. O į darbą jie vaikščioti nemėgsta. Ir nevaikšto, nes ten gyvena. Jie dažniausiai turi atskira guolį už atskirų durų, dažniausiai užrakinamų atskiru raktu.

Programeriai miega savaitgaliais. Dažniausiai tai trečiadienis ir pirmadienis. Todėl, kad galvoja. Pirmadienį minčių dar nėra, o trečiadieni nuo vienos minties peršokama prie kitos. Adminai miega savo guolyje ir ne daugiau, kaip dešimt minučių. Nes jei miegos ilgiau, kas nors nuluš. Ir tada iš būtinybės reikės atsikelt, o adminai mėgsta atsibusti patys, kad ir po dešimt minučių.

Programeriai geria alų. Šviesų ir daug. Todėl, kad galvoja. Kol mintis plaukioja, galima galvoti. Adminai taip pat geria alų, nes jei kas nors nuluš, jiems bus dzin. O adminai mėgsta, kai jiems dzin. Ir programeriai mėgsta, kai jiems dzin. Todėl dažnai alų jie geria kartu. Ir jiems kartu būna dzin. Po to jie miega, bet ne drauge, adminai miega guolyje, o programeriai – ant klavos. Kai atsibunda – vėl geria alų. Todėl, kad norisi. Todel, kad jie adminai. Ir programeriai.