2009 Balandžio 1: Kas naujo Lietuvoje ir Pasaulyje?

Trumpai apie naujausius įvykius Lietuvoje ir Pasaulyje 2009 balandžio pirmąją (2009-04-01).

Lietuvoje

07:50 Siaurusevičiaus prašymu Seimas apmokestins televizorius: Nuo šiol lietuviai turės smarkiai pasvarstyti, ar verta namuose turėti televizorių. Seimą pasiekė LRT generalinio direktoriaus Audriaus Siaurusevičiaus raštas, kuriuo prašoma skubiai įvesti mokestį už televizorių.

08:25 AB „Snoras“ perka „Finastą“ Patikimi šaltiniai informuoja, kad naujoji įmonė vadinsis „Snorasta“.

09:36 Sunkmečiu siūloma naikinti kablelius ir nosines – Valstybinė lietuvių kalbos komisija (VLKK), reaguodama į daugkartinius premjero Andriaus Kubiliaus raginimus mažinti išlaidas, nusprendė imtis strateginių veiksmų, kurie padės taupyti. Taip pat atsižvelgta į leidėjų prašymus supaprastinti kalbą.

11:16 Mokslo naujienos: Vokietijos ir Lietuvos mokslininkams pavyko įminti delfinų kalbos paslaptį – turėsime pirmąją Nobelio premiją!

11:41 Lukiškių a. prašoma įrengti ateivių nusileidimo aikštelę: Seimo kontrolierius įstaigos vadovas Romas Valentukevičius, sužinojęs, kad Vilniuje gali būti steigiama nežemiškų organizacijų ambasada, siekia užtikrinti laukiamų svečių teisių apsaugą ir kreipiasi į Vilniaus miesto savivaldybės merą Vilių Navicką, prašydamas imtis priemonių, kad šiuo metu rekonstrukcijos nesulaukiančioje Lukiškių aikštėje būtų įrengta svečių erdvėlaivių nusileidimo aikštelė ir pradėti vykdyti detalaus teritorijos planavimo darbai.

11:50 Sveikata: Turintiems bėdų dėl seksualinės sveikatos – didesni mokesčiai

Lietuviškoje blogosferoje

Radiocool.lt iš esmės atnaujino savo išvaizdą.

Internete

Katastrofa – youtube tinkle apsivertė visi vaizdeliai.

Programinės įrangos naujienos

Nuo šiol naršyklę „Opera“ bus galima valdyti galvos judesiais ir veido minomis. Plačiau skaitykite čia (angliškai).

Ši informacija nuolat atnaujinama, jeigu turite naujienų, kurios čia neaprašytos, prašome pasidalinti su mumis, kad ir paliekant komentarą. Ačiū.