Kovo 20: Žemės diena – anekdotai apie žemiečius ir ateivius

zemes-rutulys-is-kosmoso

Kovo 20 – Žemės diena (Pavasario lygiadienis) – nuo šiandien prasideda astronominis pavasaris. Sveikiname! Šiandien anekdotai apie mus žemiečius ir svečius iš kosmoso – ateivius.

Pagrobė ateiviai amerikietį, vokietį ir rusą. Nuskraidino juos į savo planetą tyrimams. Davė kiekvienam po 2 titaninius šratus. Uždarė į stiklo kamerą 2×2 metrų dydžio, viduje nieko nėra, tik žmogus, šratai ir stiklas. Ir sako kiekvienam, jeigu su šratais ką nors padarysit įdomaus, paleisim, jei ne išskrosim ir išnagrinėsim vidaus organus.
Po dienos, ateina ateiviai pas amerikietį, o tas tais šratais žongliruoja. Ateiviai susižvalgo – skrosim šitą. Nueina pas vokietį, o tas irgi žongliruoja, bet dar ir su kojom tai daro. Ateiviai nusprendžia pjaut ir šitą žemietį. Galiausiai nueina pas rusą, o ten vidury kameros sėdi rusas ir verkia. Ateiviai klausia kas nutiko, kodėl verki. kur šratai titaniniai? Rusas atsako:
– Viena šratą sulaužiau, o kitą pamečiau!

Skrenda trys ateivių grupės. Viena užpuolė Ameriką, kita – Rusiją, o trečia – Kiniją. Po savaitės susitinka ir pradeda kalbėt, kurie užpuolė Ameriką:
– Na ką, nuskridom į Ameriką, juos truputį papurtėm, jie mūsų išsigando ir pradėjo mum dalint visokius hamburgerius, visiem neužteko.
– O mes tai nuskridom į Kiniją, – sako antra grupė. – Juos truputį papurtėm, jie mūsų išsigando ir pradėjo mum dalint visokius kompiuterius, bet visiem neužteko.
– Na, o mes tai nuskridom į Rusiją. Truputį juos papurtėm, jie mūsų neišsigando, davė į galvą, visiem užteko.