10 smagiausių praeito dešimtmečio muzikinių pasirodymų

Bajeriukai.lt kolektyvas išrinko 10 jų nuomone smagiausių 90 metų muzikinių pasirodymų. Gero žiūrėjimo, gerbiamieji.

Nr. 1. Steponas Januška – Radijo

Taigi, pirmiausioje vietoje sutinkame Steponą Januškiuką. Su nepakartojama „daina“, nors greičiau ne daina, o pasaka, pavadinimu „Radijo“. Ak, kokiais prasmingais, nepriekaištingais ir be abejo nepakartojamais žodžiais Stepukas pasitinka savo klausytojus:

„Kas dieną laukiu tos valandos, laukiu labai… Kada galėsiu radiją įjungti, radijąąąąą… Kai nekantraudamas suki, visas rankenėles, sukiiiii… Tuoj tuoj, tuoj tuoj, surasiu muzikos gerooooos.. Įvairios stotys, stotys skamba šimtais balsųųųųų… Jos tyliai ir garsiai šneka, tik nesupranti jųųųųųų… Bet tau svarbiausia, kad muzika skambėtųųųųų… Ir būtų galima šokti, šokti, pagal muziką šiąąąą..“

Įsiklausius į šiuos žodžius galima susidaryti įspūdį jog čia šneka ne kas kita, o daugkartinio radijų prievartavimo čempiono širdis.. Ačiū, Dievui, nors atvirų sekso su radijo aparatu scenų neapdainavo :)

Po laaabai ilgos įžangos pasigirsta ir pirmieji, deja ir paskutiniai, besirimuojantys žodžiai – „Radijo, klausausi radijo“..

Be įspūdingos šios dainos minties, reikia paminėti ir kitus komponentus, be kurių šis pasirodymas nebūtų toks įspūdingas – cutting-edge dekoracijas sudarytas iš 48 lempučių, bei įspūdingus Stepo judesiukus :)

Nr. 2. Egidijus Sipavičius – Diskoteka

„Mano ratai blizga, aš gerai vairuoju!“ – šiais žodžiais prasideda jaunatviška gyvybe bei energija spinduliuojant daina. Nerealūs garso ir vaizdo efektai, įdomus siužetas, prasmingi žodžiai, ko daugiau norėti iš vaizdo klipo!!

Nr. 3. Egidijus Sipavičius – Breikas

Egidijus Sipavičius įvaldęs nepakartojamus breiko šokio judesius, kurios atlieka prekybos centre. Aplinkiniai žmonės įtraukiami į veiksmą daro klipą nepakartojamą ir šiltą. „Ar žinai, ką daryt kai tave apleidžia jėgos? Šitas šokis tai viltis kuri mūsų niekad nepalieka. Breikas valdo mus lyg mašina! Kūnas tarsi laiko pulsas!“

Nr. 4. Žilvinas Žvagulis – Neliūdėk, Liūte

Klipe vaizduojamas jaunas, vienišas vaikinas (pavadinkime jį Antanu), kuris iš neturėjimo, ką veikti pradeda vartyti vaikiškas knygutes apie džiunglių žvėrelius. Pagrindinis herojus tiki, kad knygelėje gyvena liūtas.  Liūto paveikslas piešiamas labai liūdnas – jis senas – Antanas prasitaria, kad jau antrą dešimtmetį pradėjęs skaičiuoti, be to bedantis – Antanas žino, kad nepakanda ne tik riešutų, bet ir jo rankos.  Dar vėliau paaiškėja, kad liūtas yra iškrypęs personažas – jam patinka ne liūtė, o kažkokia beždžionė. Beždžionė vaizduojama kaip lengvabūdė, gyvenanti svajonių pasaulyje ir laukianti raitelio ant balto žirgo. Kadangi liūtas nebegali užšokti į balną, jis nei kaip neatjos pas beždžionę ant balto žirgo, taigi Beždžionė jam nepasiekiama. Ši realybė labai liūdina Liūtą, todėl Antanas ima jį guosti.

Nr. 5. Sel – kiemas

SEL – gatvė, kiemas, adidas kedai, krepšinis. „Kieti kaip plienas, vienas už visus ir visi už vieną!“ Volkswagen ženklai ant kaklo. Ir vaikiškas Egio veidelis :)

Nr. 6. Džordana Butkutė – Vienas namuose

Džordana Butkutė scenoje demonstruoja nepriekaištingą choreografijos meną, žongliravimo krūtimis įgūdžius, stilingą aprangą bei makiažą. „Vienas namuose tu darai ką nori, vienas namuose viską apgalvoji.“

Nr. 7. Miledi – Ilgesys

Miledi – šauni tik kiek primirštą, lietuviška POP muzikos grupė. Nuostabūs dainininkų balsai, puiki melodija. Ir visa tai tik per TELE-3 kanalą :)

Nr. 8. Būk išdidus

Nežinomo atlikėjo „Būk išdidus“ užima garbingą 8 vietą mūsų dešimtuke. Vien jau ko verti žodžiai: „Būk išdidus ir pasaulis negrius, būk išdidus!“.

Nr. 9. Dinamika – Palinkėk man gero vėjo

Ohhhh… Nuostabioji Irma, nuostabiai šoka, nuostabiai dainuoja, nuostabiai laiko du mikrofonus.. Ir kokie nuostabūs flaneliniai traktoristų marškiniai.. Įdomu, ar šiuo metu bent vienas dainininkas ar muzikantas išdrįstu su tokiais ant scenos užlipt? :)

Nr. 10. Kardiofonas – Ant Kalėdinės eglutės

Žinai geresnių? Pasidalink su visais komentaruose!!

Komentarai

  1. avinelis sako:

    +